№355 від 14 липня 2021 року "Про передачу пасажирського мікроавтобусу в господарське відання комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"

14 липня 2021 року

№ 355

Про передачу пасажирського мікроавтобусу в господарське відання  комунальному підприємству  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати пасажирський мікроавтобус бус «Д» OPEL модель MOVANO VN1F9CCM524077316 Д/Н ВК 1256 АР, з комплектуючими (2 комплекти шин та свідоцтво на реєстрацію) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради.
  2. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в господарське відання комунальному підприємству  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  3. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради взяти на баланс та в господарське відання пасажирський мікроавтобус бус «Д» OPEL модель MOVANO VN1F9CCM524077316 Д/Н ВК 1256 АР, з комплектуючими (2 комплекти шин та свідоцтво на реєстрацію).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.) та заступника міського голови В.Міщеню.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024