№101 від 07 червня 2022 року "Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради Сарненському районному територіал..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 червня 2022 року                                                                                          № 101

Враховуючи звернення Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 27.04.2022 року № 1024, статутну діяльність Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради щодо виробництва готових текстильних виробів, крім одягу, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 14 березня 2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 18 квітня 2022 № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» Указом Президента України від 17 травня 2022 № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту

1. Передати безоплатно майно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради Сарненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, а саме: плитоноски, у кількості 30 (тридцять) штук, загальною вартістю 23718,30 (двадцять три тисячі сімсот вісімнадцять гривень тридцять копійок) гривень.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із Сарненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню на сесії міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024