№102 від 07 червня 2022 року "Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради Військовій частині 3055 патрульно..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 червня 2022 року                                                                                          № 102

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради Військовій частині 3055 патрульної роти (м. Сарни) Національної гвардії України Міністерства оборони України

Враховуючи звернення Військовій частині 3055 патрульної роти (м. Сарни) Національної гвардії України Міністерства оборони України від 06.06.2022 року № 123, статутну діяльність Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради щодо виробництва готових текстильних виробів, крім одягу, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 14 березня 2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 18 квітня 2022 № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» Указом Президента України від 17 травня 2022 № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту

1. Передати безоплатно майно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради Військовій частині 3055 патрульної роти (м. Сарни) Національної гвардії України Міністерства оборони України, а саме: плитоноски, у кількості 15 (п’ятнадцять) штук, загальною вартістю 11859,15 (одинадцять тисяч вісімсот п’ятдесят дев’ять гривень п’ятнадцять копійок) гривень.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із Військовою частиною 3055 патрульної роти (м. Сарни) Національної гвардії України Міністерства оборони України створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню на сесії міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024