№285 від 02 грудня 2021 року "Про проведення огляд-конкурсу на кращий  консультаційний пункт з питань цивільного захистута безпеки життєдіяльності, створених при комунальних підприємствах  та старостинських округах Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 грудня  2021 року                                                                                      №  285

Відповідно до Положення «Про проведення огляд-конкурсу діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення у Рівненській області», затвердженого першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації від 20.10.2021, керуючись вимогами статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 39 та 42 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 21.02.2019 № 150 «Про Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту», розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 22.12.2020 № 801 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.02.2019 № 150», та з метою просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення за місцем проживання, яке не зайняте у сфері виробництва та обслуговування:

1. Затвердити персональний склад комісії по проведенню  огляд-конкурсу на кращий консультаційний пункт з питань цивільного захистута безпеки життєдіяльності серед консультаційних пунктів, створених при комунальних підприємствах та старостинських округах Сарненської міської ради (далі Огляд-конкурс) (додається).
  2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій,цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради:

2.1. Надати комунальним підприємствам  та старостинським округам Сарненської міської ради, де були створені консультаційні пункти, Положення про проведення огляд-конкурсу діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення у Рівненській області (далі - Положення), затвердженого першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації від 20 жовтня 2021року.

2.2. Відповідно до Положення організувати та провести Огляд-конкурс протягом грудня місяця, визначити переможців.

3.Керівникам комунальних підприємств, старостам старостинських округів міської ради, на яких були створені консультаційні пункти,привести консультаційні пункти у відповідність Примірного положення про консультаційний пункт з питань цивільного захистута безпеки життєдіяльності, затвердженого розпорядженням міського голови від 15 червня 2021 року № 126 «Про створення мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на території Сарненської міської територіальної громади та затвердження Примірного положення про консультаційний пункт з питань цивільного захистута безпеки життєдіяльності, створений при структурних підрозділах та старостинських округах Сарненської міської ради», забезпечити їх подальшу роботу .

1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи узагальнити результати, протоколи проведення огляд-конкурсу надати до 27 грудня 2021 року до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови ВолодимираМІЩЕНЮ.

Міський голова                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

285-konkurs-na-kraschi-konsultacijni-punkti-kopija.docx.docx

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"