, Адміністратор

№196 від 28 травня 2021 року "Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно - ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського...

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 28 травня 2021 року                                                                             № 196                                                                    

 

Про затвердження Положень про

проведення конкурсу на посади

директора та педагогічних працівників

комунальної установи «Сарненський

інклюзивно -  ресурсний центр»

Сарненської міської ради

 Сарненського району Рівненської області

        

З метою визначення механізму призначення директора та педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545, Концепції розвитку інклюзивної освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2010 № 912, відповідно до  статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Сарненський інклюзивно - ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області,  що додається.
  2. Затвердити Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно- ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області,  що додається.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.В. Куліш).

 

Міський голова                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

Прикріплені файли
Додатки.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи ветеринарної аптеки по вул. Белгородська, 33 у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про демонтаж символіки комуністичного тоталітарного режиму"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Любиковицького старостинського округу №11"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Люхчанського старостинського округу №9"

Пошук документів