№123 від 24 листопада 2017 року "Про проведения огляду-конкурсу на краще оформлення вітрин до Новорічно-різдвяних свят"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

24 листопада 2017 року                                                                                    № 123

"Про проведения огляду-конкурсу

на краще оформлення вітрин до

Новорічно-різдвяних свят"

З метою підвищення естетичного рівня оформлення вітрин закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міста з метою урочистого проведення Новорічно-різдвяних свят, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити проведення у грудні 2017 – січні 2018 років міського огляду-конкурсу "Краща новорічно-різдвяна вітрина".

1. Затвердити:
    • Положення про проведення в місті Сарни огляду-конкурсу "Краща новорічно-різдвяна вітрина" (додаток 1).
    • Склад комісії з підведення підсумків зазначеного огляду-конкурсу (додаток 2).

1. Начальнику загального відділу міськвиконкому (Іванкова О.П.) оприлюднити у засобах масової інформації Положення про проведення огляду-конкурсу.

1. Комісії до 19.01.2018 року підвести підсумки огляду-конкурсу "Краща новорічно-різдвяна вітрина" та визначити переможців.

1. Відзначення переможців огляду-конкурсу за І, II, III місця провести згідно з затвердженим Положенням.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                              С.Б.УСИК

до розпорядження міського голови

від 24.11.2017 № 123

про проведення огляду-конкурсу "Краща Новорічно-різдвяна вітрина"

1. Загальні положення

1. Огляд-конкурс "Краща новорічно-різдвяна вітрина" проводиться з метою підвищення естетичного рівня оформлення вітрин закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міста.
  2. Огляд-конкурс проводиться у номінації: "Краща Новорічно-різдвяна вітрина".

1. Мета огляду-конкурсу

1. Проведення святкового новорічно-різдвяного оформлення вітрин з використанням світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів та святкових прикрас.
  2. Створення більш привабливого естетичного вигляду вітрин закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міста, зовнішнього та внутрішнього дизайну закладів, облаштування прилеглої території.

1. Організація проведення огляду-конкурсу

1. Огляд-конкурс проводиться з 31 грудня 2017 року по 19 січня 2018 року. Для його проведення створюється комісія з підведення підсумків, яка визначає переможців.
  2. В огляді-конкурсі беруть участь суб'єкти господарської діяльності незалежно від форм власності, у віданні яких є заклади громадського харчування, торгівлі та сфери послуг.

1. Підведення підсумків та визначення переможців

1. Підведення підсумків   огляду-конкурсу   здійснюється   комісією 19.01.2018р., після проведення огляду. Огляд та оцінка здійснюється конкурсною комісією за такими показниками:
    • дизайн вітрини;
    • тематичність оформлення вітрини;
    • використання сучасних  оздоблювальних  матеріалів,  світлових елементів;
    • санітарно-технічний стан об'єкта та прилеглої території;
    • стан рекламної вивіски на фасаді підприємства;

Максимальна оцінка - 5 балів за кожний показник.

1. Пропозиції комісії щодо переможців подаються на розгляд міському голові для їх відзначення. За І, ІІ, ІІІ місця переможці нагороджуються Подяками міського голови та подарунками.

1. Результати огляду-конкурсу оприлюднюються у засобах масової інформації.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                             В.К.Бахно

до розпорядження міського голови

від 24.11.2017 № 123

С  К  Л  А  Д

комісії з підведення підсумків огляду-конкурсу

"Краща Новорічно-різдвяна вітрина"

1. Хомич Віктор Анатолійович - перший заступник міського голови,

голова комісії.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Палієнко Тамара Федорівна - секретар ради.

1. Бахно Віктор Каленикович - керуючий справами міськвиконкому.

1. Малецька Анна Юріївна - головний спеціаліст міськвиконкому  з

питань торгівлі, побуту і громадського

харчування.

1. Хомич Антоніна Вікторівна - головний спеціаліст міськвиконкому  з

питань інвестицій і розвитку території.

1. Ковтун Ірина Миколаївна - депутат міської ради.
  2. Муляр Світлана Петрівна - депутат міської ради.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                      В.К.Бахно

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024