№236 від 23 квітня 2020 року "Про розгляд звернення КП "САРНИ-АРЕНА" про надання дозволу на реєстрацію додаткового коду класифікатора видів економічної діяльності"

23 квітня 2021 року                                                                            № 236

"Про розгляд звернення КП "САРНИ-АРЕНА"

про надання дозволу на реєстрацію додаткового

коду класифікатора видів економічної діяльності"

Розглянувши звернення комунального підприємства "САРНИ-АРЕНА" Сарненської міської ради від 11.03.2021 № 19 про надання дозволу на реєстрацію додаткового коду класифікатора видів економічної діяльності, керуючись частиною 4 статті 17 Закону  України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", частиною 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до рішення Сарненської міської ради від 26.02.2008 №779 «Про делегування  повноважень виконкому Сарненської міської ради щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. У зв’язку з виробничою необхідністю внести зміни до видів економічної діяльності (КВЕД) шляхом включення до Єдиного державного реєстру додаткового коду 93.19 – "Інша діяльність у сфері спорту".
  2. Виключити із складу осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі, підписувати договори тощо – Радько Олену Максимівну.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024