№234 від 23 квітня 2020 року "Про розгляд інформації начальника Управління соціального захисту населення Сарненської РДА Валентини Дриганець"

23 квітня 2021 року

Про розгляд інформації

начальника Управління соціального захисту населення

Сарненської РДА

Валентини Дриганець

Враховуючи інформацію,  начальника управління соціального захисту населення Сарненської РДА про отримання (особа), який перебуває на квартирному обліку Сарненської міської ради, грошової компенсації на придбання житла, а також витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, згідно якого (особа) являється власником квартири по вул.Старомонастирська, будинок 3, квартира 2, в м.Корець Рівненської області, відповідно до статті 40 Житлового кодексу РСР, беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,-

В И Р І Ш И В:

Зняти (особа) з квартирного обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради, у зв’язку із отриманням грошових коштів на придбання житла та придбанням ним власного житла.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024