, Відділ реєстрації

Рішення міської ради №92 від 25 лютого 2021 року "Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації"

25 лютого 2021 року

Про набуття повноважень

у сфері державної реєстрації

Керуючись статтею 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Набути повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

2. Повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань покласти на відділ державної реєстрації Сарненської міської ради.

3. Рішення Сарненської міської ради від 15.02.2018 № 747 вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024