№70 від 20 квітня 2021 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

20 квітня 2021 року                                                                                                          №  70

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 23 квітня 2021 року о 14.00 год., в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:
    • Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної

громади за І квартал 2021 року.

Інформує: Олена Радько – начальник фінансового управління

Сарненської міської ради.

• Про затвердження та перерозподіл міжбюджетних трансфертів на 2021 рiк.

Інформує: Олена Радько – начальник фінансового управління

Сарненської міської ради.

• Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Сарненській міській територіальній громаді.

Інформує: Діана Кошкіна – начальник управління освіти

Сарненської міської ради.

• Про схвалення Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2022 роки.

Інформує: Діана Кошкіна – начальник управління освіти

Сарненської міської ради.

• Про організацію роботи щодо запобігання безпритульності неповнолітніх на території громади.

Інформує: Ростислав Гаврилюк – начальник Служби у справах

дітей.

• Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2021 року.

Інформує: Олександр Місько – директор КП "Житлосервіс";

Олександр Микосянчик – директор КП "Екосервіс".

• Про проведення КП "Сарнитеплосервіс" опалювального сезону 2020-2021 років та заходи щодо підготовки опалювального сезону 2021-2022 років.

Інформує: Віталій Тусь – директор КП "Сарнитеплосервіс".

• Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія».

Інформує: Алла Захарчук – головний спеціаліст відділу фінансово-

господарського забезпечення.

• Про схвалення Програми розвитку комунального підприємства телерадіокомпанія "Полісся" Сарненської міської ради.

Інформує: Марія Кошин – заступник  директора комунального

підприємства "Телерадіокомпанія "Полісся".

• Про покладання обов’язків по веденню квартирного обліку.

Інформує:Олена Карпова – в.о. начальника юридичного відділу.

• Про врегулювання питань квартирного обліку на території Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Світлана Шило – головний спеціаліст юридичного

відділу.

• Про схвалення змін  до цільової Програми соціального захисту громадян "Турбота на 2021 рік.

Інформує: Юрій Фішман  – головний спеціаліст відділу

соціального захисту.

• Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення переможців конкурсів по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користуванняна території Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Юрій Козярчук   – заступник начальника управління –

начальник відділу житлово-комунального господарства управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської територіальної громади:
    • Про кошти на поховання.

Інформує: Вячеслав Шимко – керуючий справами

виконавчого комітету.

• Про здійснення благоустрою територій.
  • Про виведення приміщення з житлового фонду та переведення в нежитловий.
  • Про розробку схеми організації дорожнього руху.
  • Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  • Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 19.02.2021 № 100 "Про погодження маршруту проїзду великогабаритних транспортних засобів через  м. Сарни".
  • Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами.

Інформує: Юрій Козярчук   – заступник начальника управління –

• Про присвоєння звання "Мати-героїня".
  • Про встановлення режиму роботи торгівельних закладів в м.Сарни.
  • Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської територіальної громади.
  • Про відміну рішення виконавчого комітету міської ради від 22.08.2019 № 291 "Про встановлення режиму роботи дитячого ігрового майданчику Miskey" по вул. Бєлгородській, 5 в м.Сарни"

Інформує: Юрій Фішман  – головний спеціаліст відділу

соціального захисту.

• Про присвоєння адрес житловим будинкам та земельним

ділянкам.

• Про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців старостинських округів.

Інформує: Андрій Арсентєв – головний спеціаліст відділу по

управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку.

• Про надання дозволів на вчинення правочинів.

Інформує: Ростислав Гаврилюк – начальник Служби у

справах дітей.

• Розгляд звернень щодо квартирного обліку.

Інформує: Світлана Шило – головний спеціаліст юридичного

відділу.

• Про розгляд звернення КП "САРНИ-АРЕНА" про надання дозволу на реєстрацію додаткового коду класифікатора видів економічної діяльності".

Інформує: Михайло Білецький – директор КП "САРНИ- АРЕНА" .

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024