№ 140 від 29 березня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг на території громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2024 року                                                                                                                           № 140

Про організацію надання адміністративних

послуг на території громади

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», заслухавши в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради про стан роботи Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради про стан роботи з надання адміністративних послуг взяти до відома (додається).
  2. Визнати роботу Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради такою, що потребує постійного моніторингу якості.
  3. Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради:

1) продовжити роботу щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг;

2) забезпечити своєчасне інформування громадян про діяльність, зміни, новації та нововведення у Центрі надання адміністративних послуг Сарненської міської ради, які необхідні мешканцям громади для отримання якісних послуг, на офіційному сайті Сарненської міської ради (https://sarny-rada.gov.ua/poslugi/cnap/) в розділі «Послуги/Центр надання адміністративних послуг»;

3) здійснювати моніторинг якості надання адміністративних послуг.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 140 выд 29 березня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг на території громади".docx
Інформація.doc

26 квітня 2024