С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

31 березня 2023 року                                                                                       № 1225

Про утворення пересувного віддаленого

робочого місця адміністратора

Центру надання адміністративних послуг

Сарненської міської ради

З метою підвищення якості надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», зі змінами, керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити пересувне віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».
  2. Затвердити порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс», додаток 1.
  3. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 19 вересня 2022 року № 960 «Про створення виконавчого органу міської ради – Центру надання адміністративних послуг у статусі юридичної особи, затвердження Положення та вжиття заходів щодо його державної реєстрації», а саме: регламент Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради, додаток 2, викласти у новій редакції.
  4. Визначити, що адміністративні послуги, які надаються віддаленим робочим місцем також надаються пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс», які затверджені рішенням Сарненської міської ради від 19 вересня 2022 року № 960 «Про створення виконавчого органу міської ради – Центру надання адміністративних послуг у статусі юридичної особи, затвердження Положення та вжиття заходів щодо його державної реєстрації», із змінами.
  5. Встановити, що графік роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс» затверджується відповідним розпорядженням міського голови.
  6. Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради постійно здійснювати заходи щодо організаційного забезпечення надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), а організацію виконання – на першого заступника міського голови                               Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1225 від 31 березня 2023 року "Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради".docx
Додаток 1.docx
Додаток 2.docx