24 вересня 2021 року                                                                                            №529

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Скирканич Вікторії Ігорівні

Розглянувши заяву гр. Скирканич Вікторії Ігорівни та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в с.Стрільськ вул.Чапленка, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Скирканич Вікторії Ігорівні для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в с.Стрільськ вул.Чапленка Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, площею 0.0591га (кадастровий номер 5625487200:01:001:0319), що перебуває у власності  гр. Скирканич Вікторії Ігорівни - для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в с.Стрільськ вул.Чапленка.
  3. Скирканич Вікторії Ігорівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Скирканич Вікторії Ігорівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№529 від 24 вересня 2021 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Скирканич Вікторії Ігорівні".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"