№56 від 15 грудня 2020 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Макарук Вікторії Юріївні"

15 грудня 2020 року                                                                                                № 56

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Макарук Вікторії Юріївні”

Розглянувши заяву гр. Макарук Вікторії Юріївни від 10.09.2020 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в м. Сарни по                вул. Старицького, 25, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Макарук Вікторії Юріївні для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в м. Сарни по вул. Старицького, 25 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.0675 га (кадастровий номер 5625410100:01:031:0211), що перебуває у власності  гр. Макарук Вікторії Юріївни - для індивідуального садівництва під будівництво і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)в м. Сарни по вул. Старицького, 25.
  3. Макарук Вікторії Юріївні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Макарук Вікторії Юріївні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію контролю - на в.о начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
26 квітня 2024
Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської  міської територіальної громади на 2025-2027 роки