, Адміністратор

№59 від 15 грудня 2020 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Дриганець Вікторії Володимирівні"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

15 грудня 2020 року                                                                                                № 59

 

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Дриганець Вікторії Володимирівні”

 

               Розглянувши заяву гр. Дриганець Вікторії Володимирівни від 30.11.2020 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Подільській, 2, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Дриганець Вікторії Володимирівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Подільській, 2 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.0342 га (кадастровий номер 5625410100:01:019:0615), що перебуває у власності  гр. Дриганець Вікторії Володимирівни - для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)  під будівництво та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по                               вул. Подільській, 2.
  3. Дриганець Вікторії Володимирівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Дриганець Вікторії Володимирівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію контролю - на в.о начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Пошук документів

Корисні посилання