24 вересня 2021 року                                                                                            № 505

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

в оренду Мацюку Сергію Миколайовичу

Розглянувши заяву Мацюка Сергія Миколайовича та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 124, 125, 126, Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Мацюку Сергію Миколайовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду строком на 7 років на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.8161 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                     РУСЛАН СЕРПЕННІОВ

№505 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Мацюку Сергію Миколайовичу".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"