№137 від 25 лютого 2021 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

25 лютого 2021 року                                                                                              №137

“Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду”

Розглянувши заяву гр. Жданюка Олександра Леонідовича від 26.01.2021 та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл гр. Жданюку Олександру Леонідовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  сільськогосподарського призначення комунальної власності в оренду строком на 7 років, розташованої за межами населених пунктів на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.1774 га  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024