№394 від 14 липня 2021 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ТРІВІЯ ПЛЮС»"

14 липня 2021 року                                                                                                №394

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

в оренду ТОВ «ТРІВІЯ ПЛЮС»

Розглянувши заяву ТОВ «ТРІВІЯ ПЛЮС» та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Городець, вул. Зарічна, 196А на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 124, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл ТОВ «ТРІВІЯ ПЛЮС» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду строком на 49 років, розташованої в с. Городець, вул. Зарічна, 196А на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.4000 га  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024