, Головний редактор

№473 від 24 вересня 2021 року "Про прийняття майна у комунальну власність  Сарненської міської  територіальної громади"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

24 вересня 2021 року                                                                                       №473 

 

Про прийняття майна у комунальну власність 

Сарненської міської  територіальної громади


Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України № 1009-ІХ від 17.11.2020 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», беручи до уваги рішення Вараської районної ради від 27.08.2021 №53, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вараського району нерухоме та інше індивідуально визначене майно, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради, згідно з додатком до цього рішення (додається).
  2. Доручити міському голові Руслану Серпенінову створити комісію з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вараського району та призначити голову комісії.
  3. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради, зазначеного в додатку до цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ


 

 

Прикріплені файли
Додаток до рішення міської ради від 24.09.2021 № 473.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання