, Адміністратор

№12 від 20 листопа 2020 року "Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади "

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

20 листопада 2020 року 

                                           № 12

 

 

Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади

 

 

 

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи рішення Сарненської районної ради від 2 листопада 2020 року № 1144 «Про передачу деяких об’єктів із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», з метою забезпечення належного фінансування і утримання об’єктів комунальної власності, керуючись Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Прийняти безоплатно з 01 січня 2021 року у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради із спільної власності територіальних громад Сарненського району комунальні заклади, установи, а також комунальні некомерційні та комунальні комерційні підприємства, з основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, що передаються згідно з додатком 1 (додається).
  2. До створення Вирівською сільською радою комунального закладу охорони здоров’я, безоплатно прийняти у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради із спільної власності територіальних громад Сарненського району структурні підрозділи комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради з майновими комплексами, основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, які перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства з 1 січня 2021 року, згідно з додатком 2 (додається).

2

  1. Доручити міському голові Руслану Серпенінову створити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад Сарненського району та призначити голову комісії.
  2. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальних закладів, установ, а також комунальних некомерційних та комунальних комерційних підприємств, з основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, зазначеними до додатку до рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий комітет Сарненської міської ради.

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
Додатки.zip

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів