Р І Ш Е Н Н Я

24 вересня 2021 року                                                                   №486

Про внесення змін у додаток до рішення Сарненської

міської ради № 213 від 28 травня 2021 року «Про

реорганізацію Сарненської Початкової школи

Сарненської міської ради  Сарненського району

Рівненської області шляхом приєднання до

Сарненської гімназії № 6 Сарненської міської

ради  Сарненського району Рівненської області»

З метою упорядкування мережі освітніх закладів, що перебувають у комунальній власності Сарненської міської ради, забезпечення ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», ст. 104-108 Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, на підставі пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни  у додаток до рішення Сарненської міської ради № 213 від 28 травня 2021 року «Про реорганізацію Сарненської Початкової школи Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської гімназії № 6 Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області» та затвердити його в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (О. В.Куліш) та комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. Ф. М’якішев).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

від  24  вересня 2021 № 486

С К Л А Д

комісії з реорганізації Сарненської початкової  школи  Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області

1. Міщеня Володимир Петрович – заступник Сарненського міського голови, голова комісії (ідентифікаційний номер 2837112354).
  2. Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер 2876203506).
  3. Мелещук Оксана Іванівна – головний спеціаліст відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер 2566803906).
  4. Дебела Надія Григорівна – юрисконсульт центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер 3025311287).
  5. Банацька Олена В'ячеславівна – директор Сарненської гімназії № 6 Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області, член комісії  (ідентифікаційний номер 2066504608).
  6. Костюк Жанна Валеріївна – головний бухгалтер Сарненської  гімназії № 6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, член комісії (ідентифікаційний номер 3027920328).

Секретар міської ради                                             Андрій МИЧКА

№486 від 24 вересня 2021 року "Про внесення змін у додаток до рішення Сарненської міської ради № 213 від 28 травня 2021 року «Про реорганізацію Сарненської Початкової школи Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської обл...".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"