№487 від 24 вересня 2021 року "Про затвердження передавального акта Висовської початкової школи Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області"

Р І Ш Е Н Н Я

24 вересня  2021 року                                                                       № 487

Про затвердження передавального акта

Висовської початкової школи Сарненської міської ради

Сарненського району Рівненської області

Заслухавши голову комісії з реорганізації Висовської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області  про затвердження передавального акта, враховуючи рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021р. № 362 «Про реорганізацію Висовської початкової школи Сарненської міської  ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Цепцевицького ліцею  Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», ст. 104-108 Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, на підставі пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок та рекомендації постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Висовської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, що розміщена за адресою: 34578, Рівненська область, Сарненський район, с.Висове, вул. Шкільна,1 (додається).
  2. Голові комісії з реорганізації подати державному реєстратору передавальний акт для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи – Висовської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 36697048)в результаті її реорганізації шляхом приєднання до Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22567629), у встановленому законодавством порядку.
  3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради  з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.Куліш), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'якішев).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Передавальний акт.pdf

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"