23 грудня 2021 року

Про передачу телемедичного

обладнання на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати телемедичне обладнання, закуплене за рахунок коштів, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у кількості 14 комплектів, на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради згідно з додатком до рішення.
  2. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в оперативне управління майна, визначеного пунктом 1 цього рішення.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради взяти на баланс та в оперативне управління майно, визначене пунктом 1 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

23.12.2021 року № 722

амбулаторій загальної практики сімейної медицини,