07 грудня 2021 року                                                                                 № 615

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність Сарненської міської

територіальної громади телемедичного

обладнання

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації №785 від 28.10.2021 про безоплатну передачу телемедичного обладнання, закупленого за рахунок коштів, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття в комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання, закупленого за рахунок коштів, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, згідно з додатком.
  2. Доручити Сарненському міському голові створити комісію по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади та оформлення акта приймання-передачі телемедичного обладнання, визначеного додатком до цього рішення.
  3. Комісії по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади після завершення оформлення акта приймання-передачі обладнання, визначеного пунктом 1 цього рішення, подати його на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'ЯКІШЕВ), а організацію виконання – на заступника міського голови  В.МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                 Р. СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення

міської ради

07 грудня 2021року № 615