, Адміністратор

№257 від 28 травня 2021 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пен..."

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

28 травня  2021 року

                                               № 257

 

Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку

 


Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку (текст звернення додається).
  2. Виконавчому апарату Сарненської міської ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

                                                                                       ДОДАТОК

                                                                                       до рішення Сарненської

                                                                                       міської ради

                                                                                       від 28 травня 2021

                                                                                       №257

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку

 

Ми, депутати однієї з найбільших громад області, до складу якої входить тридцять населених пунктів, із 66-тисячним населенням, обурені прийняттям КМУ Постанови №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та закриттям відділень поштового зв’язку.

Зважаючи на те, що банки та банкомати наявні лише в 4% населених пунктів України, таке рішення, безумовно, викликає значне невдоволення найбільш вразливих верств населення – людей похилого віку. Пенсіонери – люди, які все життя працювали, розбудовуючи нашу державу, а сьогодні змушені витрачати кошти, щоб дістатися до райцентру на маршрутках чи автобусах і наражати себе на небезпеку під час поширення COVID-19. Просимо звернути увагу, що можливі затримки з отриманням оплати комунальних платежів, які сьогодні листоноші приймають удома в літніх людей. Це рішення також вплине на значне зниження тиражів місцевих друкованих видань і закриття частини з них. 

Вкотре звертаємо вашу увагу, що АТ «Укрпошта» залишається державним підприємством, яке виконує значну соціальну функцію. Адже в підприємства розвинена мережа відділень, наявна довіра громадян. Саме через поштові відділення жителі сіл мають можливість своєчасно сплачувати комунальні послуги, отримувати пенсію та інші соціальні виплати, отримувати періодичні видання, відправляти чи отримувати листи, телеграми та посилки.

З огляду на зазначене, Сарненська міська рада, як орган місцевого самоврядування, що представляє інтереси всіх мешканців Сарненської міської територіальної громади, у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, з метою захисту конституційного права на доступ до інформації, забезпечення безперешкодного одержання послуг поштового зв’язку, збереження умов для продовження здійснення доставки пенсій і соціальних виплат через відділення АТ «Укрпошта»,  запобігання соціальному вибуху й недопущення загрози життю та здоров’ю пенсіонерів, просить вас вжити заходів щодо недопущення закриття відділень поштового зв’язку.

 

 

 

Секретар ради                                                                                Андрій МИЧКА

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання