, Адміністратор

№257 від 28 травня 2021 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пен..."

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

28 травня  2021 року

                                               № 257

 

Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку

 


Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку (текст звернення додається).
  2. Виконавчому апарату Сарненської міської ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

                                                                                       ДОДАТОК

                                                                                       до рішення Сарненської

                                                                                       міської ради

                                                                                       від 28 травня 2021

                                                                                       №257

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та недопущення закриття відділень поштового зв’язку

 

Ми, депутати однієї з найбільших громад області, до складу якої входить тридцять населених пунктів, із 66-тисячним населенням, обурені прийняттям КМУ Постанови №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» та закриттям відділень поштового зв’язку.

Зважаючи на те, що банки та банкомати наявні лише в 4% населених пунктів України, таке рішення, безумовно, викликає значне невдоволення найбільш вразливих верств населення – людей похилого віку. Пенсіонери – люди, які все життя працювали, розбудовуючи нашу державу, а сьогодні змушені витрачати кошти, щоб дістатися до райцентру на маршрутках чи автобусах і наражати себе на небезпеку під час поширення COVID-19. Просимо звернути увагу, що можливі затримки з отриманням оплати комунальних платежів, які сьогодні листоноші приймають удома в літніх людей. Це рішення також вплине на значне зниження тиражів місцевих друкованих видань і закриття частини з них. 

Вкотре звертаємо вашу увагу, що АТ «Укрпошта» залишається державним підприємством, яке виконує значну соціальну функцію. Адже в підприємства розвинена мережа відділень, наявна довіра громадян. Саме через поштові відділення жителі сіл мають можливість своєчасно сплачувати комунальні послуги, отримувати пенсію та інші соціальні виплати, отримувати періодичні видання, відправляти чи отримувати листи, телеграми та посилки.

З огляду на зазначене, Сарненська міська рада, як орган місцевого самоврядування, що представляє інтереси всіх мешканців Сарненської міської територіальної громади, у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, з метою захисту конституційного права на доступ до інформації, забезпечення безперешкодного одержання послуг поштового зв’язку, збереження умов для продовження здійснення доставки пенсій і соціальних виплат через відділення АТ «Укрпошта»,  запобігання соціальному вибуху й недопущення загрози життю та здоров’ю пенсіонерів, просить вас вжити заходів щодо недопущення закриття відділень поштового зв’язку.

 

 

 

Секретар ради                                                                                Андрій МИЧКА

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання допомоги на поховання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки  "

Документи → Проєкти рішень 29-ї сесії міської ради
24 червня 2024
 Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки

Пошук документів