№374 від 14 липня 2021 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України"

14 липня  2021 року

№ 374

З метою захисту і підтримки інституції сім'ї на території Сарненської міської територіальної громади, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 16 Загальної декларації прав людини, ст. 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, ст. 3 Сімейного кодексу України, Постанови Верховної Ради України від 08.12.2015 №854-VIII «Сімейна політика України – цілі та завдання», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо зупинення процесу внесення змін до нормативно-правових актів України в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства (текст звернення додається).
  2. Виконавчому апарату Сарненської міської ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області, Ради національної безпеки і оборони України.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"