, Адміністратор

№374 від 14 липня 2021 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

14 липня  2021 року

                                               № 374

 

Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України

 


З метою захисту і підтримки інституції сім'ї на території Сарненської міської територіальної громади, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 16 Загальної декларації прав людини, ст. 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, ст. 3 Сімейного кодексу України, Постанови Верховної Ради України від 08.12.2015 №854-VIII «Сімейна політика України – цілі та завдання», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо зупинення процесу внесення змін до нормативно-правових актів України в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства (текст звернення додається).
  2. Виконавчому апарату Сарненської міської ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області, Ради національної безпеки і оборони України.

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання