28 травня 2021 року

№ 242

Про розгляд клопотання комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради щодо звільнення  від сплати орендної плати в розмірі 30 відсотків до міського бюджету

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради від 12.05.2021 № 17, керуючись Господарським кодексом України,  статтею 762 Цивільного кодексу України, статтею 25, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», постановою КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), постановою КМУ від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (із змінами), враховуючи постанову Великої Палати ВС від 08.05.2018 по справі № 910/7495/16,  з метою зменшення фінансового навантаження на орендодавця майна балансоутримувачу комунальної власності, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В и р і ш и л а:

1. Тимчасово звільнити комунальне підприємство «Житлосервіс» Сарненської міської ради від сплати до міського бюджету в розмірі 30 відсотків орендної плати,  яка справляється комунальним підприємством «Житлосервіс» Сарненської міської ради, як балансоутримувача комунального майна  згідно укладених договорів оренди з 1 червня 2021 по 31 серпня 2021 року.

1. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  2. Секретарю Сарненської міської ради довести це рішення до відома орендодавця комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради з метою вчинення ним дій відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М`якішев І.Ф.), а організацію виконання на заступників міського голови (Т.Драганчука, В.Міщеню).

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024