№104 від 25 лютого 2021 року "Про деякі питання орендної плати за користування нерухомим майном на території Сарненської міської територіальної громади на період дії локдауна"

25    лютого  2021 року

№ 104

«Про деякі питання орендної плати за користування нерухомим майном на території Сарненської міської територіальної громади на період дії локдауна»

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», статтею  762 Цивільного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України: від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», враховуючи постанову Великої Палати Верховного Суду від 08.05.2018 по справі №910/7495/16 та  з метою зменшення фінансового навантаження на орендарів майна на території Сарненської міської територіальної громади, беручи до уваги висновок та рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В и р і ш и л а:

1. Тимчасово, на строк дії локдауну, з 8 січня 2021 року по 25 січня 2021 року, встановленого постановою Кабінетів Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», встановити орендну плату за оренду нерухомого майна Сарненської міської територіальної громади у розмірі 50 відсотків від розміру орендної плати, визначеної у договорах оренди ,укладених до набрання чинності цим рішенням.
  2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  3. Загальному відділу Сарненської міської ради довести це рішення до відома орендодавців (балансоутримувачів) комунального майна на території Сарненської міської територіальної громади з метою вчинення ними дій відповідно до чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (ШапіркоМ.М.), економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку ( М`якішев І.Ф.), а організацію виконання на першого заступника міського голови (Назарця І.П.).

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

Проєкт рішення підготовлений:

зв’язків з громадськістю та

засобами масової інформації

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Стельмах С.Л., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Сапунжийської О.Д., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"