№1468 від 05 червня 2020 року "Про деякі питання орендної плати за користування нерухомим майном територіальної громади міста Сарни на період дії карантину"

05 червня 2020 року

"Про деякі питання орендної плати

за користування нерухомим майном

територіальної громади міста Сарни

на період дії карантину"

Відповідно до статті  762 Цивільного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського кодексу України, Закону України від 13.04.2020 № 553-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), враховуючи постанову Великої Палати ВСУ від 08.05.2018 по справі № 910/7495/16,  з метою зменшення фінансового навантаження на орендарів майна територіальної громади міста Сарни, беручи до уваги висновок та рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В и р і ш и л а:

1. Тимчасово, з 12 березня 2020 року по 31 травня 2020 року включно, звільнити від сплати за оренду нерухомого майна територіальної громади міста Сарни, що орендується в МБК «Залізничник» та МБК «Сузір’я», у повному розмірі орендної плати, визначеної у договорах оренди, укладених до набрання чинності цим рішенням.
  2. Тимчасово, з 12 березня 2020 року по 31 травня 2020 року включно, встановити орендну плату за оренду нерухомого майна територіальної громади міста Сарни, що орендується в КП «Готель «Случ» та КП «Житлосервіс», у розмірі 50 % від розміру орендної плати, визначеної у договорах оренди, укладених до набрання чинності цим рішенням.
  3. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  4. Загальному відділу виконавчого комітету Сарненської міської ради довести це рішення до відома орендодавців (балансоутримувачів) комунального майна територіальної громади міста Сарни з метою вчинення ними дій відповідно до чинного законодавства України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.) та першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024