МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

13 вересня 2021 року                                                                                               № 201

Про затвердження акту

приймання-передачі майна

комунальної власності

Сарненської міської територіальної громади

від Сарненської міської ради

на баланс комунального підприємства

«Житлосервіс» Сарненської міської ради

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.07.2021 року  № 360, керуючись статтею  137 Господарського кодексу України,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити акт приймання-передачі квартири № 1 по вул. Драгоманова, 3 в м.Сарни від Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради (додається).

1. Директору комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024