, Адміністратор

№98 від 25 лютого 2021 року "Про порядок використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) закладів охорони здоров'я комунальної власності Сарненської міської територіальної громади"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25 лютого 2021 року

                                             № 98

 

Про порядок використання плати за оренду

та орендні ставки на нерухоме майно

(будівлі, споруди, приміщення) закладів

охорони здоров'я комунальної власності

Сарненської міської територіальної громади

 

З метою зменшення фінансового навантаження на орендодавців майна балансоутримувачів  комунальної власності, беручи до уваги рішення міської ради  від 25.02.2021 № 99 "Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню", керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 "Деякі питання оренди державного та комунального майна", статтею 762 Цивільного кодексу України, статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звільнити комунальні некомерційні підприємства "Сарненська центральна районна лікарня»", "Сарненський центр первинної медикосанітарної допомоги", "Сарненська стоматологічна поліклініка" Сарненської міської ради від сплати до міського бюджету в розмірі 30% орендної плати, яка справляється з КНП "Сарненська центральна районна лікарня»", "Сарненський центр первинної медикосанітарної допомоги", "Сарненська стоматологічна поліклініка", як балансоутримувачів комунального майна, згідно укладених договорів оренди.
  2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  3. Загальному відділу виконавчого комітету (О. Іванкова) довести це рішення до відома орендодавців КНП "Сарненська центральна районна лікарня»", "Сарненський центр первинної медикосанітарної допомоги", "Сарненська стоматологічна поліклініка",з метою вчинення ними дій відповідно до чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров'я (О.Максимук) та з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'якішев).

 

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання