С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

06 жовтня 2023 року                                                                                         № 1569

Про надання дозволу щодо укладення договору з доступу

до об’єкту будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій

ТОВ «лайфселл» та встановлення плати за доступ до елементів

інфраструктури об’єктів будівництва комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 08.07.2019 № 497 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету», Планом заходів щодо створення умов розвитку мобільного широкосмугового доступу, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1272 (зі змінами),  враховуючи звернення ТОВ «лайфселл» від 23.08.2023   № RV1128, з метою покращення якості надання послуг зв’язку для мешканців Сарненської міської територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл та уповноважити Сарненського міського голову Руслана Серпенінова укласти з ТОВ «лайфселл» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання, а саме: на даху Кричильського центру культури та дозвілля, загальною площею 10 м², що розташований за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Кричильськ, вул. Шевченка, 196а.
  2. Встановити термін дії договору, зазначеного в пункті 1 цього рішення, 5 (п’ять) років, а розмір плати за надання послуги розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання − в сумі 3000 грн щомісячно, без врахування вартості компенсації за електроживлення обладнання.
  3. Зобов’язати ТОВ «лайфселл» погодити схему розміщення телекомунікаційного обладнання з балансоутримувачем об’єкта комунальної власності Сарненської міської ради, зазначеного у пункті 1 цього рішення - управлінням культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради з урахуванням санітарно-епідеміологічних норм.
  4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на сайті Сарненської міської ради.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024