С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

31  березня  2023 року                                                                             № 1251

Про надання дозволу щодо укладення договору з

доступу до об’єктів будівництва для розміщення

технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл»

та встановлення плати за доступ до елементів

інфраструктури об’єктів будівництва комунальної

власності Сарненської міської територіальної громади

Керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 08.07.2019 № 497 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету», Планом заходів щодо створення умов розвитку мобільного широкосмугового доступу, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1272 (зі змінами),  враховуючи звернення ТОВ «лайфселл» від 21.02.2023 № 60, з метою покращення якості надання послуг зв’язку для мешканців Сарненської міської територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл та уповноважити Сарненського міського голову Руслана Серпенінова укласти з ТОВ «лайфселл» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання, а саме: частини металевої димової труби та технічного майданчика, загальною площею 30 кв. м, що розташовані за адресою: Рівненська область, Сарненський район, місто Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 3.
  2. Встановити термін дії договору, зазначеного в пункті 1 цього рішення, 5 (п’ять) років, а розмір плати за надання послуги розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання − в сумі 7 759, 28 грн щомісячно, без врахування вартості компенсації за електроживлення обладнання.
  3. Зобов’язати ТОВ «лайфселл» погодити схему розміщення телекомунікаційного обладнання з балансоутримувачем об’єкта комунальної власності Сарненської міської ради, зазначеного у пункті 1 цього рішення, комунальним некомерційним підприємством «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради з урахуванням санітарно-епідеміологічних норм.
  4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на сайті Сарненської міської ради.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1251 від 31 березня 2023 року "Про надання дозволу щодо укладення договору з доступу до об’єктів будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл» та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об...".doc

03 травня 2024
№ 262 від 30 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"