, Головний редактор

№ 927 від 14 липня 2022 року "Про надання дозволу щодо укладення договору з доступу до об’єктів будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл», ПрАТ «Київстар» та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктур"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 

14 липня 2022 року                                                                                       № 927

 

 

Про надання дозволу щодо укладення договору з

доступу до об’єктів будівництва для розміщення

технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл»,

ПрАТ «Київстар»  та встановлення плати за доступ

до елементів інфраструктури об’єктів будівництва

комунальної власності Сарненської міської територіальної громади

                  

     Керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 08.07.2019 № 497 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету», Планом заходів щодо створення умов розвитку мобільного широкосмугового доступу, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1272 (зі змінами),  враховуючи звернення ТОВ «лайфселл» від 27.01.2022 №02/12-79, від 17.02.2022 №02/12-169, від 04.07.2022 №02/12-632 та ПрАТ «Київстар» від 07.06.2022 №02/12-527,  з метою покращення якості надання послуг зв’язку для мешканців Сарненської міської територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл балансоутримувачам інфраструктури об’єктів будівництва, а саме:

1.1. Начальнику управління  культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (Раковцю Е.К.) укласти з ТОВ «лайфселл» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання за адресою: дах Великовербченського будинку культури по вул.Першотравнева, 46, с.Велике Вербче Сарненського району.

1.2. Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» (Агапову В.В.) укласти з ТОВ «лайфселл» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання за адресою: водонапірна вежа у с.Корост Сарненського району.

1.3. Директору Любиковицького ліцею (Костецькій Н.М.) укласти з ПрАТ «Київстар» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання за адресою: металева труба котельні Любиковицького ліцею по вул.Центральна, 42, с.Любиковичі Сарненського району.

  1. Надати дозвіл та уповноважити міського голову Р.П.Серпенінова укласти з ТОВ «лайфселл» договір про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікаційного обладнання за адресою: дах Сарненської міської ради, вул.Широка, 31, м.Сарни.
  2. Встановити термін дії договорів, зазначених в підпунктах 1.1, 1.2, 1.3 пункту 1 цього рішення 5 років, а розмір плати за надання послуг з урахуванням податків і зборів - в сумі 3000,00 грн на місяць без вартості компенсації за електроживлення обладнання.
  3. Встановити термін дії договору, зазначеного у пункті 2 цього рішення 5 років, а розмір плати за надання послуг з урахуванням податків і зборів - в сумі 4550 грн на місяць без вартості компенсації за електроживлення обладнання.
  4. Зобов’язати ТОВ «лайфселл» та ПрАТ «Київстар» погодити схему розміщення телекомунікаційного обладнання з балансоутримувачами об’єктів комунальної власності Сарненської міської ради з урахуванням санітарно-епідеміологічних норм.
  5. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення на сайті Сарненської міської ради.
  6.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М.М.Шапірко).

 

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№ 927 від 14 липня 2022 року "Про надання дозволу щодо укладення договору з доступу до об’єктів будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл», ПрАТ «Київстар» та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктур".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів