, Головний редактор

№ 917 від 14 липня 2022 року "Про передачу цегли на баланс та у господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Р І Ш Е Н Н Я

 


14 липня  2022 року 

                                 № 917

  

Про передачу цегли на баланс та у господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

 

  

      На підставі листа комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради від 30.05.2022 № 56, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України,  статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Безоплатно передати цеглу в кількості 733 штуки, вартістю 3298,50 грн., з балансу комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».
  2. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» спільно із комунальним закладом «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.                         

3.Керівникам комунальних підприємств Сарненської міської ради передачу матеріальних цінностей оформити згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№ 917 від 14 липня 2022 року "Про передачу цегли на баланс та у господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів