14 липня 2022 року

Про внесення змін до окремих

рішень Сарненської міської ради

З метою забезпечення своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2022/2023 років, відповідно до Законів України «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами), «Про особливості передачі в оренду об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності» (зі змінами), Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (із змінами),  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами), керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в інтересах Сарненської міської територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021 №346, виклавши пункти 1, 2  цього рішення в  наступній редакції:

«1. Прийняти пропозицію ТОВ «Новозайм-Ост» щодо передачі об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади – приміщення котельні, розташованого в м.Сарни по вул.Київській,1 з тепловими мережами, технологічним обладнанням та загальновиробничими засобами, що забезпечують провадження господарської діяльності з теплопостачання, в оренду.

1. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку, юридичному відділу, відділу інвестиційного розвитку, комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради протягом 14-ти місяців з дати прийняття цього рішення здійснити організаційно-технічну підготовку об’єкта оренди зазначеного у пункті 1 цього рішення до передачі, а саме:
    - провести інвентаризацію основних засобів і товарно-матеріальних цінностей у складі об'єкта;
    - впорядкувати і відновити технічну та будівельну документацію;

- виділити земельну ділянку, закріплену за об'єктом, у натурі (на місцевості);

- розробити і погодити у встановленому чинним законодавством України порядку конкурсну документацію та надати її на затвердження Сарненській міській раді».

1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021 №347, виклавши пункти 1, 2 цього рішення в  наступній редакції:

«1. Прийняти пропозицію ТОВ «Новозайм-Ост» щодо передачі об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади – приміщення котельні з центральним теплопунктом, розташованого в м.Сарни по вул.Ковельській, 24, з тепловими мережами, технологічним обладнанням та загальновиробничими засобами, що забезпечують провадження господарської діяльності з теплопостачання, в оренду.

1. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку, юридичному відділу, відділу інвестиційного розвитку, комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради протягом 14-ти місяців з дати прийняття цього рішення здійснити організаційно-технічну підготовку об’єкта оренди до передачі, зазначеного у пункті 1 цього рішення, а саме:
    - впорядкувати і відновити технічну та будівельну документацію;

- виділити земельну ділянку, закріплену за об'єктом, у натурі (на місцевості);

1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021 №348, виклавши пункти 1, 2 цього рішення в  наступній редакції:

«1.Прийняти пропозицію ТОВ «Новозайм-Ост» щодо передачі йому об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади – будівлі котельні, розташованої в м.Сарни по вул.Куликова,7, з тепловими мережами, технологічним обладнанням та загальновиробничими засобами, що забезпечують провадження господарської діяльності з теплопостачання, в оренду.

- впорядкувати і відновити технічну та будівельну документацію;- визначити вартість об'єкта шляхом здійснення незалежної оцінки, при цьому видом вартості визначається ринкова вартість;

- виділити земельну ділянку, закріплену за об'єктом, у натурі (на місцевості);

1. Це рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
  2. Відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ офіційно оприлюднити це рішення на офіційному вебсайті Сарненської міської ради в день його прийняття.
  3. Секретарю міської ради А.Мичці довести це рішення до виконавців, визначених пунктами 2 рішень, до яких вносяться зміни.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 916 від 14 липня 2022 року "Про внесення змін до окремих рішень Сарненської міської ради".doc

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року