28  травня  2021 року

№ 245

Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в господарське відання комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України,  на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати індивідуально визначене майно комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, зазначене у додатку до цього рішення на баланс та в господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».
  2. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в господарське відання комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» індивідуально визначеного майна, зазначеного у додатку до цього рішення.
  3. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» взяти на баланс та в господарське відання індивідуально визначене майно, зазначене у додатку до цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко) та заступника міського голови В.Міщеню.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

від    28.05.2021  № 245

Перелік індивідуально визначеного майна, що передається на баланс та  в господарське відання комунальному підприємству                                Сарненської міської ради «Екосервіс»