, Адміністратор

№347 від 14 липня 2021 року "Про пропозицію передачі об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду "

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

14 липня 2021 року 

                                        № 347

 

Про пропозицію передачі об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду

 

 

Розглянувши лист  ТОВ «Новозайм-Ост» від 14.06.2021 №02\12-676,  керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами), «Про особливості передачі в оренду об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності» (зі змінами), Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 (зі змінами), на підставі статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Прийняти пропозицію ТОВ «Новозайм-Ост» щодо передачі об’єкта у сфері теплопостачання комунальної власності Сарненської міської територіальної громади – приміщення котельні з центральним теплопунктом, розташованого в м.Сарни по вул.Ковельській, 24, з тепловими мережами, в оренду.

2. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку, юридичному відділу, відділу інвестиційного розвитку, комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради  протягом 2-х місяців з дати прийняття цього рішення здійснити організаційно-технічну підготовку об’єкта оренди до передачі, зазначеного у пункті 1 цього рішення, а саме:
- провести інвентаризацію основних засобів і товарно-матеріальних цінностей у складі об'єкта;


-  впорядкувати і відновити технічну та будівельну документацію;

- визначити вартість об'єкта шляхом здійснення незалежної оцінки, при цьому видом вартості визначається ринкова вартість;

- виділення земельної ділянки, закріпленої за об'єктом, у натурі (на місцевості);

- розробити і погодити у встановленому чинним законодавством України порядку конкурсну документацію та надати її на затвердження Сарненській міській раді.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів