, Головний редактор

№ 882 від 14 липня 2022 року "Про порядок денний позачергової тринадцятої сесії Сарненської міської ради восьмого скликання"

Р І Ш Е Н Н Я

 

14 липня  2022 року

                                                 № 882

 

Про порядок денний позачергової тринадцятої сесії Сарненської міської ради восьмого скликання 

 

    Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави ІV «Порядок денний сесії» розділу ІІ «Сесії міської ради» Регламенту Сарненської міської ради, затвердженого рішенням  міської ради  від 20 листопада 2020 року № 13 (зі змінами), міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

  

Затвердити порядок денний позачергової 13-ї сесії Сарненської міської ради восьмого скликання:

 1. Про встановлення ставок єдиного податку на території Сарненської міської територіальної громади.                                                                   
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сарненської міської територіальної громади.                            
 3. Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сарненської міської територіальної громади.     
 4. Про встановлення ставок туристичного збору на території Сарненської міської територіальної громади.                                                                
 5. Про встановлення транспортного податку на території Сарненської міської територіальної громади.                                                                                                
 6. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 14 липня 2021 року № 327.                                                                                      
 7. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 23 грудня 2021 року № 711.                                                                                                                                                    
 8. Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів.
 9. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади.                                            
 10. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Веселка» села Глушиця з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради.   
 11. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Веселка» села Довге з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради.
 12. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Котигорошко» села Чемерне з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради.
 13. Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.                                                                                               
 14. Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок» села Тріскині з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
 15. Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Непосиди» села Тутовичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.                                                                              
 16. Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.                                                                              
 17. Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.  
 18. Про закриття  клубу села Маслопуща та клубу села Обірки.    
 19. Про створення структурних підрозділів – центрів культури та дозвілля комунального закладу «Палац культури» Сарненської міської ради.
 20. Про передачу будівлі котельні на баланс та в оперативне управління Сваринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.                                                                                      
 21. Про використання будівлі двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20 а, в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях розміщення чотирьох експозиційних залів Комунального закладу «Сарненський історико-етнографічний музей» Сарненської міської ради.                                   
 22. Про використання будівлі гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях нежитлової будівлі.                         
 23. Про внесення змін до Положення про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 28.05.2021 № 217.                                                                           
 24. Про передачу закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.                                                                           
 25. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету, прийнятих у міжсесійний період.                         
 26. Про затвердження висновку про вартість майна. (Нежитлових приміщень загальною площею 417,55 кв.м, у т.ч.: приміщень першого поверху будівлі адміністративного корпусу – 206,7 кв.м та приміщень другого поверху будівлі дитячого терапевтичного корпусу – 210,85 кв.м, за адресою: Рівненська область, м. Сарни, вул. Я. Мудрого, 3).                         
 27. Про безоплатну передачу майна Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».                                                        
 28. Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».  (Передати безоплатно 400 (чотириста) літрів палива дизельного ДП-3-Євро5-ВО в натуральній формі та 200 (двісті) літрів бензину автомобільного А-92 – Євро5-Е5 у талонах по 10 (десять) літрів 20 (двадцять) штук із балансу Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»).                               
 29. Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».(Передати безоплатно 7100 (сім тисяч сто) літрів палива дизельного Євро в натуральній формі із балансу Сарненської міської ради на баланс  Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»).                                                                                                   
 30. Про безоплатну передачу пального Комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.                                                                                                               
 31. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2022 рік.                      
 32. Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради.                                                 
 33. Про затвердження висновку про вартість майна. (Частини приміщення кабінету гематології (клініко-діагностичної лабораторії), яке розміщене на другому поверсі чотириповерхової будівлі із підвалом пологового відділення КНП «Сарненська ЦРЛ», площею 10,0 кв.м).                                              
 34. Про внесення змін до окремих рішень Сарненської міської ради.
 35. Про передачу цегли на баланс та в оперативне управління комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».
 36. Про передачу матеріальних цінностей на баланс та в оперативне управління Сарненській міській раді.                                                         
 37. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади об’єктів права державної власності.                                                                                                     
 38. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 20.11.2020 № 11 (із змінами).                                                                                                       
 39. Про безоплатну передачу пального Сарненській міській раді.
 40. Про затвердження висновку про вартість майна.(Будівлі котельні площею 661,4 кв.м, що розташована за адресою: м. Сарни, вул. Я. Мудрого, 3, станом на 31.05.2022 в сумі 1 318 810,00 грн).                                        
 41. Про затвердження висновку про вартість майна. (Нежитлових приміщень 1 поверху будівлі харчоблоку та пральні – 55,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Сарни, вул. Я. Мудрого, 3, станом на 31.05.2022 в сумі  305 000,00 грн).                                                                            
 42. Про затвердження висновку про вартість майна. (Нежитлового приміщення (площею 791,7 кв.м), розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Белгородська, 10, нежитлове приміщення А, виконаний на замовлення комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради з метою відображення результатів ринкової вартості майна у бухгалтерському обліку).                                 
 43. Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади.                           
 44. Про делегування повноважень щодо затвердження статутів суб’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади виконавчому комітету Сарненської міської ради.
 45. Про надання дозволу щодо укладення договору з доступу до об’єктів будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій ТОВ «лайфселл», ПрАТ «Київстар» та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.                                                               
 46. Про затвердження детальних планів території.                           
 47. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.                              
 48. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 239 «Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі».                    
 49. Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської ради із земельних питань.                                                                    
 50. Різне.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№ 882 від 14 липня 2022 року "Про порядок денний позачергової тринадцятої сесії Сарненської міської ради восьмого скликання".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів