19 вересня 2018 року

№ 921

«Про порядок денний ХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХХУ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХУ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2017 № 548 "Про встановлення місцевих податків і зборів".

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з

економічних питань.

1. Про затвердження Жабчика А.В. заступником міського голови з питань бюджету та фінансів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Різне.

Міський голова                                                                              С.Б.Усик

№921 від 19 вересня 2018 року "Про порядок денний ХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання".doc

18 квітня 2024