С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

___________________ 2024 року

№ ______

Враховуючи лист Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради від 26.04.2024 №  225/03-20/24, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно з балансу Сарненської міської ради на баланс Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради майно згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради спільно із Сарненською міською радою здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі майна, визначеного у додатку, та надати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення міської ради

________________2024 №_____

Майно, що безоплатно передається із балансу