С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

___________________ 2024 року

№ ______

Про безоплатну передачу майна  Управлінню культури,

туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради

Враховуючи листи Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради від 19.04.2024 № 207/03-20/24, Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 19.04.2024 № 38, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно з балансу Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради один генератор 3,0 кВт, вартістю 14256,05 грн.
  2. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради спільно із Комунальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі майна, визначеного у пункті 1 цього рішення, та надати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про безоплатну передачу майна  Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"