, Головний редактор

№715 від 23 грудня 2021 року "Про передачу нерухомого майна на баланс  та в оперативне управління КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 23 грудня 2021 року 

                                            № 715

 

Про передачу нерухомого майна на баланс  та в оперативне управління КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради

 

 

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України,  статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Передати нерухоме майно на баланс та в оперативне управління КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради, а саме: частину будівлі, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Коростської дільниці площею 158,9 кв.м, розташованої по вул.Центральна, 102 с.Корост.
  2. Передати нерухоме майно на баланс та в оперативне управління управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, а саме: частину будівлі, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Коростської дільниці площею 77,4 кв.м, розташованої по вул.Центральна, 102 с.Корост.
  3. Доручити КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради створити комісії по передачі майна, визначеного пунктами 1, 2 цього рішення, з балансу Сарненської міської ради на баланс КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради та оформити відповідні акти приймання-передачі.
  4. КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради взяти на баланс та в оперативне управління нерухоме майно, визначене пунктами 1, 2 цього рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'ЯКІШЕВ) та заступника міського голови В.МІЩЕНЮ.

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№715 від 23 грудня 2021 року "Про передачу нерухомого майна на баланс  та в оперативне управління КП «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради та управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 червня 2023
№ від 08 червня 2023 року "Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка"

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про затвердження детальних планів території

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Червень
07 червня 2023
№ 119 від 07 червня 2023 року "Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 21 позачергова сесія від 31 травня 2023 року
07 червня 2023
Протокол № 21 від 31.05.2023

Пошук документів