С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

____ ________________ року

№_____

Задля удосконалення мережі закладів освіти Сарненської міської територіальної громади, забезпечення ефективного використання коштів державного та місцевого бюджетів, відповідно до законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», статей 104-107 Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, на підставі пункту 30 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за результатами проведення публічних громадських  обговорень від ________________, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Реорганізувати Стрільську початкову школу Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 32646859) шляхом приєднання до Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22558984).
  2. Визначити Стрільський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області правонаступником усього майна, прав та обов`язків Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  3. Утворити комісію з реорганізації Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у складі згідно з додатком (додається) місце знаходження комісії: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Демократична, 17.
  4. Комісії з реорганізації Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області:

4.1. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо реорганізації Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та подати в установленому законодавством України порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

4.2. Встановити строк заявлення вимог кредиторів 2 (два) місяці, з моменту внесення запису про реорганізацію Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4.3. Надати Сарненській міській раді на затвердження передавальний акт впорядку, передбаченому частинами другою, третьою статті 107 Цивільного кодексу України.

4.4. Вжити інших заходів, пов’язаних з реорганізацією, шляхом приєднання Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області до Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Ліквідаційній комісії здійснити заходи організаційно-кадрового характеру відповідно до чинного трудового законодавства України стосовно всіх працівників Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у зв`язку з реорганізацією шляхом приєднання, змінами в організації праці цього закладу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішенняСарненської міської ради

____________________ року № _____

С К Л А Д

комісії з реорганізації Стрільської початкової  школи  Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області

1. Зіневич Олег Васильович – директор Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, голова комісії (ідентифікаційний номер **********).
  2. Зелінська Олена Григорівна – в. о. директора Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, заступник голови комісії  (ідентифікаційний номер **********).
  3. Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  4. Дебела Наталія Василівна– бухгалтер Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  5. Заяць Віта Адамівна – начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  6. Симончук Тетяна Сергіївна–головний бухгалтер Стрільської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  • Крамарчук Олена Анатоліївна – заступник головного бухгалтера центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********).

Секретар міської ради                                                                       Андрій МИЧКА

06 травня 2024
№ 275 від 30 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти"

06 травня 2024