07 грудня 2021 року

№___

Про затвердження передавального акта

Сарненської початкової школи Сарненської міської ради  Сарненського району Рівненської області

Заслухавши голову комісії з реорганізації Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області  про затвердження передавального акта, враховуючи рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021р. № 213 «Про реорганізацію Сарненської початкової школи Сарненської міської  ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської гімназії № 6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», статей 104-108 Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, на підставі пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, що розташована за адресою: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Коперника, 10 (додається).
  2. Голові комісії з реорганізації подати державному реєстратору передавальний акт для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи – Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22558748) в результаті її реорганізації шляхом приєднання до Сарненської гімназії № 6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 33329472), у встановленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради  з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.Куліш), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'якішев).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№600 від 07 грудня 2021 року "Про затвердження передавального акта Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області ".docx
peredavalnij-akt.pdf.pdf

26 квітня 2024