ЗМІНИ ДО ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ ТА БЮДЖЕТУ

стали головними питаннями засідання сесії
Учора відбулося засідання 16-ї позачергової сесії Сарненської міськради. Пріоритет - фінансування потреб Збройних Сил, облаштування укриттів у закладах громади, життєдіяльність закладів у період можливого блекауту.
Ставимо та виконуємо завдання із забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення у разі відключення енергопостачання на тривалий період. Відтак, обранці громади проголосували за виділення коштів на закупівлю 40 генераторів різної потужності для закладів, освіти, медицини та культури. На попередньому засіданні сесії вже було виділено два мільйони гривень на закупівлю генераторів для комунальних підприємств громади, лікарні та шкіл. Робота в цьому напрямку продовжуватиметься й надалі. Аби під час можливого блекауту жителі громади змогли дізнатись найважливіше та просто бути на зв’язку з рідними, вирішили придбати 7 комплектів супутникового інтернету Starlink для «Пунктів незламності». Також у громаді з’явиться сучасна система оповіщення з голосовим супроводом.
Відповідно до Угоди між Сарненською міською тергромадою та проєктом USAID «ГОВЕРЛА» прийняли на баланс плаваючу мотопомпу та акумуляторні світлодіодні ліхтарі. До слова, впродовж останніх трьох місяців Сарненська громада вже отримала від «Говерли» суттєву технічну допомогу у вигляді 5 бензинових генераторів, 4 ноутбуків, 2 мотопомп, 100 вогнегасників, 10 ланцюгових пил, 5 бензорізів, мережевих фільтрів та подовжувачів, офісного витратного приладдя. Усе це зараз допомагає у щоденній роботі освітянам, медикам та комунальникам.
Розглянули ряд звернень та заяв мешканців громади. У «Різному» окремі депутати виступили з пропозиціями щодо облаштування укриттів, озвучили проблеми, які турбують мешканців громади.

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

17 квітня 2024
№ 84 від 16 квітня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"