ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ, ПРОГРАМ ТА ПЕРЕДАЧА МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

стали головними питаннями, які розглянули депутати на сесії
Вчора, 30 листопада, відбулося перше пленарне засідання 8-ї сесії Сарненської міської ради VІІІ скликання. З 34 депутатів були присутніми 28. У цілому розглянули 20 питань. Майже всі рішення прийняли одноголосно, деякі ж більшістю голосів. Адже їх детально вивчили на засіданнях постійних профільних комісій.
Депутати детально обговорювали питання, які стосувались бюджету Сарненської міської територіальної громади. Провела роз'яснення та дала відповіді на запитання начальниця фінансового управління Олена Радько. Відтак, внесли зміни до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.
Багато питань порядку денного стосувались програм, зокрема, й соціальних та цільових. Деякі з них депутати затвердили, а до інших внесли зміни. Ще частина прийнятих рішень мала відношення до майна комунальної власності громади, щодо прийняття та передачу у власність.
На другому пленарному засіданні сесії, яке відбудеться 7 грудня 2021 року о 14.00, депутати мають розглянути ще 26 питань порядку денного.
Більше фото тут.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024