СПІВЧУВАЄМО РОДИНІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ВАСИЛЯ ТЕЛЕТЬОНА

На фронті, у звитяжній боротьбі за місто Васильків, під час битв, загинув Воїн з нашої громади ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ ТЕЛЕТЬОН. Проживав Герой у с. Велике Вербче. Василь Телетьон народився 14.04.1971 року у багатодітній сім’ї у Вербчому. Після закінчення школи здобув професію шофера. Працював в колишньому КСП «Перше травня» с. Велике Вербче, потім - у Великовербченській ЗОШ. Був одружений.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Любові Петрівні, 26.04.1971 р.н. Вони разом з Героєм Василем Телетьоном виховали та дали вищу освіту двом прекрасним дітям, сину Івану, 01.07.1993 р.н. та доньці Оксані, 05.02.1995р.н. Розділяємо горе матері Героя Ганни Телетьон. Вони з батьком Героя Василем Телетьоном виховали 8 синів. Три сини Володимир, Василь, Сергій є учасниками АТО/ООС. Син Володимир на даний час боронить місто Київ від російської навали. Василь, Володимир та Сергій одні з найперших подалися до лав учасників АТО із с. Велике Вербче. Василь Васильович Телетьон з травня 2018 року підписав контракт на три роки, а у 2021 році продовжив його.

Це людина, яка була справжнім патріотом своєї країни.

Про час та дату похорон повідомимо згодом.

Вічна пам’ять ГЕРОЮ ВАСИЛЮ ТЕЛЕТЬОНУ!!!

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024
№ 67 від 28 березня 2024 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Дубровицького міського голови Богдана Микульського про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціально"