Загинув ГЕРОЙ - старший солдат СМИК Дмитро Олександрович

31 серпня 2022 року в районі н.п. Любомирівка Миколаївської області, під час ворожого артелерійського обстрілу, загинув син, старший солдат СМИК Дмитро Олександрович, 2002 року народження.
Клята війна завжди несе з собою руйнації та смерть, часто забираючи найкращих дітей нашого народу, цвіт нації, тих чиє життя здавалося б ще попереду, тих хто міг би принести надто багато корисного для своєї держави.
Висловлюємо слова щирого співчуття батькам загиблого Героя мамі Олені Михайлівні та батьку Олександру Анатолійовичу, молодшим братам Дмитра Олександровича, родичам, друзям щодо непоправної втрати. Сумуємо та розділяємо біль втрати разом з Вами!
Спочивай з миром вірний Сину України! Ти любив життя... але Батьківщина була для Тебе понад усе! Вічна пам'ять Герою! Ми не забудемо! Ми не пробачимо!

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"