, Адміністратор

Чепуримо місто до свята

У переддень свята нашого міста представники всіх об’єктів, які є на балансі Сарненської міської ради, вийшли на загальноміську масштабну толоку. Над прибиранням Сарн потрудилися працівники виконавчого апарату міськради, закладів культури, освіти, комунальних служб громади та підрядних організацій.

Освітяни, вчителі та вихователі вичистили до невпізнання центральну площу міста, а працівники колективу міської ради продовжили справу й опорядили всю алею по вул. Широкій - від центральної площі до танка. Допомагали їм також комунальники. Відтак, сміття зібрали та вивезли, ліхтарі вимили до блиску, святкова ілюмінація й освітлення працюють, квіти у клумбах радують око вздовж усієї центральної алеї по вул. Широкій.

В останній день приготування комунальники ще висаджують квіти та спеціальну траву, косарі докошують залишки рослинності. А почали косити сьогодні зі скверу «Залізничник». Там також працювали над наведенням чистоти.

Також пофарбували всі лавки, оновили сцену та вивісили нові прапори на флагштоки. Ще новинкою для жителів будуть доставлені біотуалети в центрі, позаду площі.

Автопилесмок також посилено прибирає вулиці. Поновлюється дорожня розмітка на автошляхах міста. Її наносять фахівці підрядної організації. Інші підрядники ладнають дорожнє полотно з твердим покриттям, проводять поточний ямковий ремонт струменевим методом.

- Останні передсвяткові дні використовуємо по максимуму, - каже міський голова Руслан Серпенінов. - Разом із заступниками чітко організувалися, хто та за яку саме ділянку роботи відповідає. Там, де не вистачає людського ресурсу комунальних і підрядних служб, залучили посадовців і колективи закладів комунальної власності. Сподіваюсь, що в День міста ніщо не зможе засмутити наших мешканців чи гостей. Адже програма свята продумана до деталей. І, звичайно, хочеться, щоб господарський комплекс міста дарував жителям і гостям естетичне задоволення та комфорт.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Гарбар В.М. Благоустрій магазину Київстар

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Про надання дозволу на рух великогогабаритного транспорту ДЛГ -12.08.2022

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 серпня 2022
Благоустрій магазину МЕЛОДІЯ

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Пошук документів